بالون » هوش مالی » دارن هاردی

دارن هاردی

زندگی نامه و بیوگرافی دارن هاردی

دارن هاردی در تاریخ ۲۶ فوریه سال ۱۹۷۱ میلادی در کشور آمریکا چشم به جهان گشود. پدر و مادر او ۱۸ ماه بعد، زمانی که دارن ۱ سال و نیم سن داشت از یکدیگر جدا شدند. مادر دارن سرپرستی او را قبول نکرد و دارن در کنار پدرش به ادامه زندگی پرداخت. دارن شخصیت اجتماعی دارد و به وضوح علاقه خود را به شبکه‌های اجتماعی و به اشتراک گذاشتن جزئیات زندگی‌اش نشان داده است. او معتقد است که به اشتراک گذاشتن زندگی در فضای مجازی باعث می‌شود که عامه مردم متوجه شوند چگونه یک فرد معمولی از طبقات پایین اجتماعی جامعه می‌تواند موفقیت‌های بزرگی کسب کند.

دارن هاردی

دارن هاردی توانست از سنین کم و از عنفوان جوانی به یک میلیونر تبدیل شود. او در سن ۱۸ سالگی درآمد سالیانه‌ای بیشتر از یک میلیون دلار داشت. دارن در سال ۲۰۰۷ میلادی توانسته بود وارد مجله موفقیت (Success Magazine) به ‌عنوان یکی از پرطرفدارترین مجله‌های امریکایی شود، مشاوره بدهد، به ‌عنوان ناشر به فعالیت بپردازد و مطالبی را به چاپ برساند.

دارن هاردی توانست در سن ۲۷ سالگی مالک یک شرکت بزرگ با درآمد خالص ۵۰ میلیون دلار در سال بشود. او از این طریق توانست وارد حرفه سخنرانی و مشاوره حرفه‌ای شود. او تا به الان عضو ده‌ها شرکت بزرگ شده و صدها شرکت به عنوان مشاور مجموعه کمک کرده است. دارن توانسته بر صنعت سخنرانی انگیزشی و چاپ کتاب‌هایی در زمینه موفقیت و روانشناسی تاثیر بسیار زیادی بگذارد.

همسر دارن هاردی

دارن در سال ۲۰۰۱ میلادی با جورجیا ازدواج کرد و زندگی مشترکشان آغاز شد. لازم به ذکر است که جورجیا نقش بسیار زیادی در موفقیت‌های دارن داشته است. آن‌ها در حال حاضر در ایالت فلوریدای امریکا زندگی می‌کنند.

موفقیت دارن هاردی در عرصه نویسندگی

بخش بسیار زیادی از موفقیت‌های دارن هاردی در سال ۲۰۱۰ میلادی اتفاق افتاده است. دارن توانست در این سال کتاب اثر مرکب را بنویسد که به عنوان یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین کتاب‌‌های سال مورد استقبال بسیاری از کتاب‌خوان‌ها قرار گرفت. بسیاری از افراد معروف و موفق مانند بازیگران، نویسندگان، پزشکان، کارآفرینان، شخصیت‌های سیاسی و… از خوانندگان و تاثیرپذیرفتگان این کتاب بوده‌اند.

دارن نگاه بسیار فوق‌العاده و زیبایی به زندگی دارد و این نگاه قوی و خالصانه در تمام سخنرانی‌ها و کتاب‌های او نمود پیدا کرده و او را تبدیل به یکی از مهم‌ترین چهره‌های عرصه موفقیت و روانشناسی کرده است.

کتاب‌ های دارن هاردی

دارن هاردی جزو برترین ناشران نیویورک تایمز است و کتاب‌های محبوب و پرفروش بسیار زیادی را نوشته است. کتاب‌های او همیشه در لیست برترین کتاب‌های نیویورک‌ تایمز قرار گرفته‌اند. در این بخش به معرفی آثار او می‌پردازیم. اثر مرکب، امسال تکرار نخواهد شد، ترن کارآفرینی، هنر خوب زندگی کردن، در بهترین سال‌های زندگی تو، استثناء باشید، هنر خوب اندیشیدن، ۱۰ هفته تا کارآفرینی بدون چون و چرا، و دیوانگان ثروت‌ساز از جمله کتاب‌های او است.

سخنان انگیزشی دارن هاردی

سخنان انگیزشی دارن هاردی طرفداران بسیار زیادی در سرتاسر دنیا دارن و نمایان‌گر بخش عظیمی از نگاه و نگرش او به موفقیت و زندگی است. در این بخش تعدادی از بهترین سخنان انگیزشی معروف دارن هاردی را می‌آوریم.

 • کنترل کردن دو چیز، زندگی شما را متحول می‌کند: نگرش شما و اقدامات شما
 • اگر نمی‌توانید رویاها و اهداف خودتان را به دست بیاورید پس بهتر است بهانه‌ای نیاورید زیرا مقصر اصلی این قضیه خودتان هستید.
 • با کسانی که نمی توانید آینده خوبی داشته باشید؛ هیچ وقت گذشته‌ای نسازید.
 • هدف این نیست که بی‌نیاز شوید. هدف این است که بتوانید ثروتمند شوید.
 • دانش می‌تواند شما را بی نیاز ‌کند، اما تنها اقدام به یافتن آن است که شما را ثروتمند می‌کند.
 • نترسید از این که شگفت انگیز باشید.
 • موفقیت زمانی برایتان اتفاق می‌افتد که افکار شما با سخنان و اعمال شما یکی باشد.
 • رقیب اصلی شما دیگران نیستند بلکه رقیب اصلی شما خودتان هستید.
 • جای زباله در زباله‌دان‌ها است. با افکار پوچ شما سر خود را به یک سطل زباله تبدیل می‌کنید.
 • افراد شکست‌خورده همیشه در مورد مشکلاتشان صحبت می‌کنند؛ اما افراد ثروتمند در مورد ایده‌ها و اهداف خود حرف می‌زنند. پس گفتگوهای شما سرنوشتتان را مشخص می‌کند.
 • شما هرگز نمی‌توانید به عقب بازگردید و یک شروع جدید را ایجاد کنید، اما می‌توانید امروز یک پایان جدید ایجاد کنید.
 • بخشیدن به دیگران بزرگترین هدیه‌ای است که می‌توانید به خودتان بدهید.
 • همه قادرند چیزی را شروع کند. اما افراد کمی می‌توانند آن را به پایان برسانند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.