آموزش سئو

سئو چیست ؟

سئو عبارت است از شناساندن صحیح سایت خود به موتور جستجو و افزایش اعتبار سایت.

خوب شاید همچین تعریفی از سئو را کمتر دیده یا شنیده باشید، ولی واقعیت این است که اگر این تعریف سئو را به صورت دقیق درک کنید 50 درصد مسیر آموزش سئو را طی کرده اید. من در ادامه توضیحات بیشتری در این مورد ارائه میکنیم.

آیا واقعا آموزش سئو به زبان ساده ممکن است ؟

سئو ساده است و سخت نیست

بر خلاف تصور عموم و باوری که اقلب سئو کارهای عزیز در ذهن مردم ایجاد کرده اند سئو نه تنها کار سختی نیست بله بسیار ساده و جذاب است. شاید با خود فکر کنید هزار نکته و ترفند باید یاد بگیرید تا یک سئو کار حرفه ای شوید ولی من در این دوره سئو به شما آموزش می دهم که چطور در کمترین زمان ممکن بهترین نتایج را از سئو سایتتان بگیرید.

تفاوت دوره آموزش سئو میلاد یزدان پرست با سایر دوره ها چیست؟

تفاوت اصلی این است که میلاد یزدان پرست اصلا اعتقادی به سخت بودن سئو ندارد ! من معتقد نیستم که ساعت ها وقت روی مسائلی که واقعا تاثیرشان مشخص نیست صرف کنیم. مواردی که در طول سالها فعالیت حرفه ای به اهمیت ناچیز آنها پی برده ام و خودم هم در اوایل کار به جای پرداختن به اصل کار مشغول فرع شده بودم که خوشبختانه سالهاست به این موضوع پی بردم و وقتم را صرف مواردی میکنیم که واقعا مهم هستند و تاثیر گذار.

آموزش سئو بهتر است یا اینکه برونسپاری کنیم ؟

پاسخ به این سوال بستگی به موارد زیادی دارد، ولی به طور کلی میتوان گفت اگر فقط یک بار به سئو نیاز دارید، یک سئو کار خوب را می شناسید یا می توانید پیدا کند (واقعا کم است) و مشکلی با پرداخت دستمزد سئو کار خوب ندارید بهتر است برونسپاری کنید. هرچند برای تشخیص یک سئو کار خوب باید مقدمات سئو را بدانید وگرنه سرمایه و از همه مهمتر زمان شما از بین خواهد رفت.

در سایر موارد حتما پیشنهاد میکنم سئو را یاد بگیرید، حتی اگر محدودیت زمان دارید، بهتر است دوره آموزش سئو را شرکت کرده و برای اجرای آن از نیروی کمکی استفاده کنید.

یادگیری و آموزش سئو چقدر زمان میبرد ؟

دوره آموزش سئو به سبک ما زمان زیادی نمی گیرد، همانطور که قبلا بیان شد ما به قانون پارتو اعتقاد زیادی داریم و وقت شما را صرف اموری میکنیم که با صرف کمترین زمان بیشترین بازدهی را بدست بیاورید. اما در نظر داشته باشید که علی رقم اینکه یادگیری سئو بسیار سریع و ساده است ولی اجرای آن کاری زمان بر است و باید واقعا برای سایت خود وقت بزارید یا اینکه از نیروی کمکی استفاده کنید. مثلا نوشتن یک مطلب خوب در سایت کاری زمان بر است که البته ارزشش را هم دارد.

آیا بعد از یادگیری سئو می توانیم درآمد زایی کنیم ؟

قطعا بله، اگر در دوره آموزش سئو را شرکت کنید متوجه می شوید که یکی از مباحث این دوره روش های درآمد زایی از سئو است و استراتژی های بسیار جالبی در آن مبحث که نتیجه سالها تجربه و کار است به شما ارائه می شود.

چه پیش نیازهایی قبل از آموزش سئو لازم است ؟

قبل شرکت در دوره آموزش سئو به کار کردن با کامپیوتر و اینترنت تسلط داشته باشید. نیاز به دانش کد نویسی نیست. جالب است بدانید تجربه من نشان داده که خیلی از دوستان موفق در حوزه سئو دانش کدنویسی نداشته اند و البته لازم هم نیست.

چه مباحثی در دوره آموزش سئو مطرح می شود

مختصر و مفید ! واقعا مختصر و مفید بودن کار سختی است. 80 درصدی زمانی که صرف تهیه این دوره شده برای انتخاب مباحث بوده. قطعا همه شما توضیح همه مباحث و اعلام اینکه یک دوره جامع چندین ساعته خواهیم داشت از دید بازاریابی و فروش محصول خیلی بهتر خواهد بود، ولی چند عیب اساسی دارد

  • حجم زیاد مباحث باعث گمراهی دانشجو می شود
  • کسل کننده خواهد بود و احتمالا همه آن را مشاهده نمیکنید
  • قطعا نمی توانید همه مباحث را اجرا کنید و درنتیجه ممکن است بروید سراغ موضوعات کم اهمیت

این موارد باعث می شود نتیجه مطلوب را نگیرید و این چیزی است که من اصلا نمی خواهم اتفاق بیافتد

سئو کار ها جادوگر نیستند

این روز ها کم کم سئو کارها در حال تبدیل شدن به جادوگران دنیای دیجیتال هستند !

1 دیدگاه دربارهٔ «آموزش سئو»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن